رضا بهرامی نژاد : فیلم ساز و مدیر هنری

رضا بهرامی نژاد : فیلم ساز و مدیر هنری

کی هستی و داری چی کار می کنی؟

من رضا بهرامی نژاد ، فیلمساز و مدیر هنری ام. همچنین مدیر و طراح پروژه «کلاس پرنده» هستم که پروژه ای داوطلبانه برای آموزش های خلاق است.

از چه سخت افزارهایی واسه کار و زندگی استفاده می کنی ؟‌

من کلا آدم گجت بازی نیستم اما از معدود ابزارها و گجت هایی که دارم بسیار لذت می برم. محبوب ترین گجت من موبایل ام است که نوکیا لومیا 920 است. من از کار کردن با این وسیله سیر نمی شوم. با اینکه آی پد اپل هم دارم و تجربه ی کاربری با آن را بسیار می پسندم اما این موبایل لعنتی و طراحی عالی اش هنوز بعد از شش ماه کار کردن برای ام قدیمی نشده.

ابزار دیگری که از کارکردن با آن بسیار راضی ام، دوربین عکاسی کنون ام ملقب به 5D mark2 است که در زمان تولید با قیمت مناسب اش انقلاب بزرگی به پا کرد. تا به حال با این دوربین فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی کوتاه بسیاری ساخته ام. تجربه ی عکاسی با آن را می پسندم و خوش دست بودن، وزن مناسب و صدای شاتر زیبایش در هنگام کار کردن هر بار ذوق زده ام می کند.

از چه نرم افزارهایی استفاده میکنی ؟

محبوب ترین نرم افزارم فتو شاپ است که همیشه و در همه حال کمک حال من بوده. این یکی از نرم افزارهایی است که در کنار آفیس از آن بسیار استفاده می کنم و محیط کاری اش را واقعا با روحیات ام هماهنگ می بینم. هر چقدر آفیس در طراحی اش لخت و فقیر است و تنها به کاربرد اندیشیده، فتوشاپ نمونه ای عالی است که می توان غنای دیزاین و تجربه کاربری را در گوشه گوشه اش یافت.

من خیلی اهل یافتن App های جدید نیستم اما کلا کنجکاوی درباره هر آن چیزی که به اینستاگرام مربوط شود را دوست دارم. برای چک کردن اینستا بر روی گوشی ام از اپلیکیشن خوب 6tag استفاده می کنم.

5 دیدگاه

Comments are closed.